קבוצת מיני ליין
 


אלקטרולוקס - השוודים חושבים עליך.

אלקטרולוקס הינו קונצרן שוודי ויצרן מוצרי חשמל ביתיים, המוכר מידיי שנה יותר מ-40 מיליון מוצרים ב-150 מדינות. קו המוצרים של החברה כולל תנורים, מדיחי כלים, מכונות כביסה, מייבשי כביסה, שואבי אבק, כיריים ועוד.
היום אלקטרולוקס היא אחת מיצרניות המובילות בתחום מוצרי החשמל הביתיים והמקצועיים כאחד. החברה מחזיקה למעלה מ-35 מותגים שונים ברחבי הגלובוס.
מוצרי החשמל של אלקטרולוקס תוכננו במיוחד כדי להפוך את עבודות הבית שלכם לקלות ופשוטות יותר, ולהשאיר לכם זמן לדברים החשובים באמת.
אלקטרולוקס מציגה מגוון תנורי
Built in עם גופי חימום חזקים במיוחד לאפיה אחידה ומדויקת, חידוש בלעדי במכונת כביסה- עם אפשרות לקבוע את משך זמן הכביסה ומחשבת תוכנית בעצמה לפי רמת הלכלוך, מייבשי כביסה עם 2 פילטרים וחיישני לחות בשילוב תוכנית ייבוש לפי סוג הבד, מדיחי כלים עם תכנון פנימי גמיש לכוונון גובה הרשת ועוד.

חברת מיני ליין בע"מ, אחת החברות הוותיקות והגדולות בתחום היבוא, השיווק והשירות למוצרי חשמל ביתיים בישראל, הנה היבואנית, המשווקת, ונותנת השירות הבלעדית של אלקטרולוקס בישראל.
תוך כדי שימת דגש על איכות השירות, החברה מפעילה שישה מרכזי שירות ברחבי הארץ המספקים תמיכה, שירות תיקונים ואחזקה לקו מוצרי החברה.